Nederland
| Onderdeel nummer: | 1753712 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Phoenix Contact |
| Onderdeel van de beschrijving: | TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $7.424 |
| 10+ | $6.0749 |
| 50+ | $5.6771 |
| 100+ | $5.223 |
| 250+ | $4.8256 |
| 500+ | $4.5985 |
| 1000+ | $4.3147 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | - |
| Wire Meter of Bereik - mm² | - |
| Wire Gauge of Range - AWG | - |
| Voltage - UL | 300 V |
| Voltage - IEC | 400 V |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Moment - Schroef | - |
| Klemtype | Solder |
| Serie | COMBICON MSTBV |
| Screw Grootte | - |
| Posities Per Level | 16 |
| Plug Wire Entry | - |
| toonhoogte | 0.197' (5.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal posities | 16 |
| Aantal Levels | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Isolatiehoogte | 0.472' (12.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA), Nylon |
| header Orientation | Vertical |
| Kenmerken | - |
| Current - UL | 12 A |
| Current - IEC | 12A |
| Contact Staart Lengte | 0.154' (3.90mm) |
| Neem contact op met parfumafwerking | Tin |
| Contact Material | - |
| Kleur | Green |




DESOLDER PUMP WITH TIP 7.5"
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM
TERM BLOCK 7POS 45DEG 5.08MM PCB
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
DESOLDER PUMP WITH TIP
CONN HEADER 20POS R/A TIN
CONN TERM BLK SEPARATOR ORANGE
TERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM
TERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
CONN HEADER 20POS R/A 15GOLD
CONN HEADER 20POS R/A 30GOLD
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
TERM BLOCK 5POS 45DEG 5.08MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
1753712Phoenix Contact |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|