Nederland
| Onderdeel nummer: | R1DA-120909/P-R |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Recom Power |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 2X9V 1W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $11.1506 |
| 5+ | $11.0672 |
| 10+ | $10.982 |
| 25+ | $10.8135 |
| 50+ | $10.4756 |
| 100+ | $9.4618 |
| 250+ | $9.2928 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | 9V |
| Voltage - Output 1 | 9V |
| Voltage - Isolatie | 1 kV |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Serie | ECONOLINE R1DA (1W) |
| Vermogen (Watt) | 1 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 10-SMD Module, 7 Leads |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgangen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Kenmerken | SCP |
| doeltreffendheid | 78% |
| Current - Output (Max) | 56mA, 56mA |
| Base Productnummer | R1DA-120909 |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 2X9V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X9V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X9V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
R1DA-120909/P-RRecom Power |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|