Nederland

| Onderdeel nummer: | 180MXG680MEFCSN25X30 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Rubycon |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 200+ | $3.9496 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 180 V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.984' Dia (25.00mm) |
| Serie | MXG |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 1.86 A @ 120 Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 2.79 A @ 10 kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Snap-In |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.394' (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.260' (32.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Capaciteit | 680 µF |
| toepassingen | General Purpose |




CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
180N55 NEC
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
180N10F3 ST/
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
DIODE SCHOTTKY 35V 180A D-67
180N10N I
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
SNAP TERMINAL
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
180MXG680MEFCSN25X30Rubycon |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|