Nederland
| Onderdeel nummer: | 25RX30330MT810X12.5 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Rubycon |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.226 |
| 200+ | $0.0902 |
| 500+ | $0.0872 |
| 1000+ | $0.0857 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 25 V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.394' Dia (10.00mm) |
| Serie | RX30 |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 434 mA @ 120 Hz |
| ratings | AEC-Q200 |
| Polarisatie | Polar |
| Verpakking / doos | Radial, Can |
| Pakket | Tape & Box (TB) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 130°C |
| montage Type | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 130°C |
| Afstand tussen de draden | 0.197' (5.00mm) |
| Impedantie | 150 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.551' (14.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Capaciteit | 330 µF |
| toepassingen | Automotive |
| 25RX30330MT810X12.5 Details PDF [English] | 25RX30330MT810X12.5 PDF - EN.pdf |




ST QFN32
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 7500UF 20% 25V RADIAL
RUBYCON 6.3x11
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL TH
CAP ALUM 1500UF 25V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/01/21
2025/01/17
2024/10/30
2025/05/30
25RX30330MT810X12.5Rubycon |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|