Nederland
| Onderdeel nummer: | MMS-103-02-L-SH-03 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $7.1465 |
| 200+ | $2.8527 |
| 500+ | $2.7568 |
| 1000+ | $2.7095 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Serie | MMS |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | 2 |
| Aantal posities | 3 |
| montage Type | Surface Mount, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.085" (2.15mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3.9A per Contact |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | MMS-103 |
| toepassingen | - |




2MM SOCKET STRIPS
CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 3POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 3P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 3POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 3POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 3POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 3POS 0.079 GOLD SMD
CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
MMS-103-02-L-SH-03Samtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|