Nederland

| Onderdeel nummer: | MTSW-202-12-L-S-810 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.7861 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, MTSW |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.200" (5.08mm) |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | 1.030" (26.16mm) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 2 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polyester, Glass Filled |
| Isolatiehoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.810" (20.57mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header, Cuttable |
| Base Productnummer | MTSW-202 |
| toepassingen | - |




CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER R/A 6POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 6POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 6POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER R/A 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 6POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER R/A 4POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
CONN HEADER VERT 2POS 5.08MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/21
2025/01/17
2024/10/30
2025/05/30
MTSW-202-12-L-S-810Samtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|