Nederland

| Onderdeel nummer: | ABC10DTAS |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $10.4643 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 10 |
| Aantal posities | 20 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolatie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Loop Bellows |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | - |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062" (1.57mm) |
| Base Productnummer | ABC10 |




CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
ABC10DTASSullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|