Nederland

| Onderdeel nummer: | ABC43DKAI-S1191 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $23.5716 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100' (2.54mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 43 |
| Aantal posities | 86 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolatie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | - |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.093' (2.36mm) |
| Base Productnummer | ABC43 |




CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
ABC43DKAI-S1191Sullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|