Nederland

| Onderdeel nummer: | ESM43DRSN-S288 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $16.1827 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 43 |
| Aantal posities | 86 |
| montage Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiaal - Isolatie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | Card Extender |
| contact type | Loop Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062" (1.57mm) |
| Base Productnummer | ESM43 |




CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
ESM43DRSN-S288Sullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|