Nederland

| Onderdeel nummer: | GCB119DHAT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder, Staggered |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 119 |
| Aantal posities | 238 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolatie | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerken | - |
| contact type | Hairpin Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062" (1.57mm) |
| Base Productnummer | GCB119 |




CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
GCB119DHATSullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|