Nederland

| Onderdeel nummer: | HSC05DRAS-S734 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $7.7759 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 5 |
| Aantal posities | 10 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolatie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.031" (0.79mm) |
| Base Productnummer | HSC05 |




CBL CLIP HORIZ SIDING CLIP ON
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CBL CLIP HORIZ SIDING CLIP ON
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
IC PWM CONTROLLER
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
HSC05DRAS-S734Sullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|