Nederland

| Onderdeel nummer: | 1206B273J501CT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Walsin Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 0.027UF 500V X7R 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.1761 |
| 200+ | $0.0681 |
| 500+ | $0.0658 |
| 1000+ | $0.0645 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 500V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 0.027 µF |
| toepassingen | SMPS Filtering |




CAP CER 0.027UF 50V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 500V X7R 1206
CAP CER 2700PF 500V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 10V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 50V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 250V X7R 1206
CAP CER 2700PF 1KV X7R 1206
CAP CER 0.027UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 200V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 100V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 630V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 100V X7R 1206
CAP CER 2700PF 630V X7R 1206
CAP CER 2700PF 100V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 25V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 630V X7R 1206
CAP CER 2700PF 50V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 250V X7R 1206
CAP CER 2700PF 250V X7R 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/01/21
2025/01/17
2024/10/30
2025/05/30
1206B273J501CTWalsin Technology Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|