Nederland

| Onderdeel nummer: | 1206B563J101CT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Walsin Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 0.056UF 100V X7R 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 4000+ | $0.1043 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 100V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 0.056 µF |
| toepassingen | General Purpose |




CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
CAP CER 5600PF 100V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 500V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206
CAP CER 5600PF 250V X7R 1206
CAP CER 5600PF 250V X7R 1206
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 630V X7R 1206
CAP CER 5600PF 25V X7R 1206
CAP CER 5600PF 1KV X7R 1206
CAP CER 0.056UF 100V X7R 1206
CAP CER 5600PF 630V X7R 1206
CAP CER 5600PF 50V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 25V X7R 1206
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206
CAP CER 5600PF 50V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
1206B563J101CTWalsin Technology Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|