Nederland
| Onderdeel nummer: | 995301 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Weidmuller |
| Onderdeel van de beschrijving: | TERM BLK 8POS SIDE ENT 7.5MM PCB |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Beëindiging | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| Wire Gauge | 12-26 AWG |
| Spanning | 300 V |
| Moment - Schroef | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Serie | Omnimate LP |
| Schroefdraad | M3 |
| Screw Material - Plating | - |
| Posities Per Level | 8 |
| toonhoogte | 0.295" (7.50mm) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 100°C |
| Aantal Levels | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| mating Orientation | Horizontal with Board |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Kenmerken | Interlocking (Side) |
| Actueel | 15 A |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Kleur | Black |
| Clamp Material - Plating | - |




TERM BLK 6POS SIDE ENT 7.5MM PCB
CABLE 3COND 16AWG WHT SHLD 1000'
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 7POS SIDE ENT 7.5MM PCB
LP 7.50/135/4 OG
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 12P SIDE ENT 7.5MM PCB
CABLE 3CON 16AWG WHT SHLD 100'
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.5MM PCB
CABLE 3CON 16AWG WHT SHLD 500'
TERM BLK 9POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.5MM PCB
9953 Original
TERM BLK 5POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLOCK 5POS 45DEG 7.5MM PCB
TERM BLK 10P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.5MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/21
2025/01/17
2024/10/30
2025/05/30
995301Weidmüller |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|