Nederland
| Onderdeel nummer: | 9T04021A9532BAHF3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Yageo |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES SMD 95.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 0402 |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | RT |
| panel Mode | 95.3 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.063W, 1/16W |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thin Film |




RES SMD 9.53KOHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 95.3KOHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 95.3K OHM 1/16W 0402
RES SMD 953 OHM 0.5% 1/16W 0402
RES SMD 95.3KOHM 0.5% 1/16W 0402
RES SMD 95.3K OHM 1/16W 0402
RES SMD 95.3 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 9.53K OHM 1/16W 0402
RES SMD 9.53KOHM 0.5% 1/16W 0402
RES SMD 9.53K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 953 OHM 0.5% 1/16W 0402
RES SMD 95.3OHM 0.25% 1/16W 0402
RES SMD 9.53KOHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 9.53K OHM 1/16W 0402
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 953 OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 9.53KOHM 0.5% 1/16W 0402
RES SMD 95.3 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES SMD 95.3OHM 0.25% 1/16W 0402
RES SMD 95.3KOHM 0.5% 1/16W 0402
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
9T04021A9532BAHF3YAGEO |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|