Nederland
| Onderdeel nummer: | RC2010FK-072K55L |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Yageo |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 2.55K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.0239 |
| 200+ | $0.0093 |
| 500+ | $0.009 |
| 1000+ | $0.0088 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 2010 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Serie | RC_L |
| panel Mode | 2.55 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.75W, 3/4W |
| Verpakking / doos | 2010 (5025 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thick Film |




RES 2.26K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.87K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 2.2K OHM 1% 3/4W 2010
YAGEO SMD
RES 2.74K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.4K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.7K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.94K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.8K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.43K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.67K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.32K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.49K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.37K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.61K OHM 1% 3/4W 2010
RC2010FK-072K49 YAGEO
RES 2.21 MOHM 1% 3/4W 2010
RES 2.49K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2K OHM 1% 3/4W 2010
RES 2.2K OHM 1% 3/4W 2010
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
RC2010FK-072K55LYAGEO |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|