Nederland
| Onderdeel nummer: | RT1206CRE07274KL |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Yageo |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES SMD 274K OHM 0.25% 1/4W 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.0532 |
| 200+ | $0.0206 |
| 500+ | $0.0199 |
| 1000+ | $0.0195 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.25% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 1206 |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Serie | RT |
| panel Mode | 274 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thin Film |




RES SMD 280 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 26.1 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 287 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 26.7 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 261K OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 267K OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 274 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 27K OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 280K OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 27 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 26.1KOHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 270K OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 267 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 28.7KOHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 27.4 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 27.4KOHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 287K OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 261 OHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 26.7KOHM 0.25% 1/4W 1206
RES SMD 270 OHM 0.25% 1/4W 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
RT1206CRE07274KLYAGEO |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|