Nederland
| Onderdeel nummer: | FOD8384R2V |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Onderdeel van de beschrijving: | OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $7.2086 |
| 200+ | $2.7898 |
| 500+ | $2.6917 |
| 1000+ | $2.6433 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitgangsvoorziening | 15V ~ 30V |
| Voltage - Isolatie | 5000Vrms |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.43V |
| Technologie | Optical Coupling |
| Leverancier Device Pakket | 5-SOP |
| Serie | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | 35ns, 25ns |
| Pulsbreedte vervorming (max) | 65ns |
| Vermeerdering vertraging tpLH / tpHL (Max) | 210ns, 210ns |
| Verpakking / doos | 6-SOIC (0.346', 8.80mm Width), 5 Leads |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Output | 3A |
| Current - Output Hoog, Laag | 2.5A, 2.5A |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 25 mA |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 35kV/µs |
| Base Productnummer | FOD8384 |
| Goedkeuringsbureau | IEC/EN/DIN, UL |
| FOD8384R2V Details PDF [English] | FOD8384R2V PDF - EN.pdf |




IPM DRIVER 10MB
IPM DRIVER 10MB WL
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 500
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 10MB T&R
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 500
IPM DRIVER 1MB
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 1MB VDE 6SOIC
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 1MB VDE 6SOIC
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 1MB 6SOIC
IPM DRIVER WL T&R
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FOD8384R2Vonsemi |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|