Nederland

| Onderdeel nummer: | 1008R-033M |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | API Delevan |
| Onderdeel van de beschrijving: | FIXED IND 3.3NH 1.562A 50MOHM SM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 2000+ | $2.5293 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | - |
| Tolerantie | ±20% |
| Leverancier Device Pakket | 1008 |
| Size / Dimension | 0.105' L x 0.095' W (2.66mm x 2.41mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | 1008R |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 50MHz |
| Verpakking / doos | 2-SMD, J-Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Phenolic |
| Inductiefrequentie - test | 50 MHz |
| Inductie | 3.3 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.085' (2.16mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 2.7GHz |
| DC Resistance (DCR) | 50mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 1.562 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |




FIXED IND 4.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.3NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.3NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 4.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 4.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 6.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 5.6NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 5.6NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 5.6NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1008R-033MAPI Delevan Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|