Nederland
| Onderdeel nummer: | A-MO 8/8 SFS |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | ASSMANN WSW Components |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.7425 |
| 10+ | $0.6494 |
| 25+ | $0.6113 |
| 50+ | $0.5859 |
| 100+ | $0.5603 |
| 250+ | $0.5094 |
| 500+ | $0.4585 |
| 1000+ | $0.4075 |
| 2500+ | $0.3693 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Nominale spanning | 250V |
| Beëindiging | IDC |
| Standaard pakketje | 500 |
| afscherming | Shielded |
| Shield Materiaal | - |
| Serie | A-MO |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | A-MO-8/8-SFS A-MO-8/8-SFS-R AE1201 AE1201-ND AE1479 AMO88SFSR |
| Aantal posities / contacten | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 20 Weeks |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte | 0.978" (24.84mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Materiaal behuizing | Polycarbonate (PC) |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | Plug Modular Connector 8p8c (RJ45, Ethernet) Position Shielded IDC |
| Huidige score | 2A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 6.00µin (0.152µm) |
| Contact Finish | Gold |
| connector Type | Plug |
| Kleur | Translucent - Clear |
| Cable Type | Flat Oval Cable, Stranded Wires |




CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 4P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 4P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
A-MO 8/8 SFSASSMANN WSW Components |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|