Nederland
| Onderdeel nummer: | AMPMGDA-15.3600T3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Abracon |
| Onderdeel van de beschrijving: | MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $2.1313 |
| 200+ | $0.8244 |
| 500+ | $0.7957 |
| 1000+ | $0.7813 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.71V ~ 3.63V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Serie | AMPM |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 15.36 MHz |
| Current - Supply (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AMPMGDA-15.3600T3Abracon LLC |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|