Nederland
| Onderdeel nummer: | ASSVP1-R-C02 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Abracon |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $3.306 |
| 200+ | $1.2799 |
| 500+ | $1.2347 |
| 1000+ | $1.2128 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | ±0.25%, Center Spread |
| Size / Dimension | 0.276' L x 0.197' W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | ASSVP |
| ratings | - |
| programmeerbare Type | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Bulk |
| uitgang | CMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| Functie | Standby (Power Down) |
| Frequentie Stabiliteit (Totaal) | ±25ppm |
| frequentie Stabiliteit | - |
| Current - Supply (Max) | 30mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | ASSVP |
| Beschikbaar Frequentiebereik | 10 MHz ~ 160 MHz |




XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ASSVP1-R-C02Abracon LLC |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|