Nederland
| Onderdeel nummer: | ATS-20H-167-C1-R0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | HEATSINK 25X25X20MM R-TAB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 100+ | $4.0201 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Breedte | 0.984' (25.00mm) |
| Type | Top Mount |
| Thermische weerstand @ Natural | - |
| Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom | 9.03°C/W @ 100 LFM |
| Vorm | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Vermogensverlies @ Temperatuur Rise | - |
| pakket Gekoelde | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| materiaal Finish | Blue Anodized |
| Materiaal | Aluminum |
| Lengte | 0.984' (25.00mm) |
| Vinhoogte | 0.790' (20.00mm) |
| Diameter | - |
| Base Productnummer | ATS-20H |
| Attachment Method | Push Pin |




HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-20H-167-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|