Nederland

| Onderdeel nummer: | SQF-SDMS2-4G-S9E |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Advantech |
| Onderdeel van de beschrijving: | SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $69.8328 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Gewicht | - |
| Voltage - Levering | - |
| Type | SATA III |
| Standaard pakketje | 1 |
| Snelheid - Schrijf | 150MB/s |
| Snelheid - Lees | 500MB/s |
| Size / Dimension | 44.70mm x 11.20mm x 4.20mm |
| Serie | SQF-SDM 630 |
| Deelstatus | Active |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| geheugen | FLASH - NAND (SLC) |
| Geheugen grootte | 4GB |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 16 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Vormfactor | Disk-On-Module, SATA DOM |
| gedetailleerde beschrijving | Solid State Drive (SSD) 4GB SATA III FLASH - NAND (SLC) Disk-On-Module, SATA DOM |
| Current - Max | 480mA |




SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SATA DOM SLC SATAIII
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SATA DOM SLC SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 16GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 16GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 16GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SATA DOM SLC SATAIII
MEM SSD SLC SATA III
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SQF-SDMS2-4G-S9EAdvantech |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|