Nederland
| Onderdeel nummer: | MAX165ACPN |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC ADC 8BIT SAR 18DIP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Supply, Digital | 5V |
| Voltage - Supply, Analog | 5V |
| Leverancier Device Pakket | 18-PDIP |
| Serie | - |
| Sampling Rate (Per Second) | 200k |
| Reference Type | External, Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | 1:1 |
| Verpakking / doos | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal ingangen | 1 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal bits | 8 |
| Aantal A / D omzetters | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Input Type | Single Ended |
| Kenmerken | - |
| data Interface | Parallel |
| Configuratie | S/H-ADC |
| Base Productnummer | MAX165 |
| architectuur | SAR |
| MAX165ACPN Details PDF [English] | MAX165ACPN PDF - EN.pdf |




IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
IC ADC 8BIT SAR 18DIP
IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
UPROCESSOR-COMPATIBLE 8-BIT ADC
MAX165ACWN+T MAXIM
IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
MAX1658ESA-T MAXIM
MAXIM SOP-8
IC REG CTRLR BUCK 16SOIC
IC ADC 8BIT SAR 18SOIC
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC
IC ADC 8BIT SAR 18DIP
IC ADC 8BIT SAR 18DIP
IC ADC 8BIT SAR 18SOIC
IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
IC REG CTRLR BUCK 16SOIC
IC ADC 8BIT SAR 18SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MAX165ACPNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|