Nederland
| Onderdeel nummer: | MAX6071BAUT21+T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.9936 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 2.048V |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Tolerantie | ±0.08% |
| temperatuurcoëfficiënt | 8ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | SOT-6 |
| Serie | - |
| Reference Type | Series |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Output Type | Fixed |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz | 8.6µVrms |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz | 6.4µVp-p |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 260µA |
| Current - Output | 10 mA |
| Base Productnummer | MAX6071 |
| MAX6071BAUT21+T Details PDF [English] | MAX6071BAUT21+T PDF - EN.pdf |




IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
MAXIM SOT23-6
MAXIM SOT23-6
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
MAXIM SOT23
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.1% 6WLP
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MAX6071BAUT21+TAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|