Nederland

| Onderdeel nummer: | VS1-L4-01-CE |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Artesyn Embedded Power |
| Onderdeel van de beschrijving: | AC/DC CONVERTER 15V 1500W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - uitgang 6 | - |
| Spanning - uitgang 5 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Isolatie | 2 kV |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Type | Enclosed |
| Size / Dimension | 11.00" L x 5.00" W x 5.00" H (280.0mm x 127.0mm x 127.0mm) |
| Serie | VS1 (1500W) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vermogen (Watt) | 1500W |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -10°C ~ 50°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Chassis Mount |
| Minimale belasting vereist | No |
| Kenmerken | Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Universal Input |
| doeltreffendheid | 82% |
| Stroom - output 1 | 100 A |
| Goedkeuringsbureau | CB, CE, CSA, UL, VDE |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 28V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 28V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1100W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VS1-L4-01-CEArtesyn Embedded Power |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|