Nederland

| Onderdeel nummer: | SQ48T15033-NBA0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Bel Power Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 3.3V 50W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $214.5627 |
| 200+ | $85.6131 |
| 400+ | $82.7509 |
| 1000+ | $81.3384 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Voltage - Isolatie | 2 kV |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 2.30' L x 0.90' W x 0.26' H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm) |
| Serie | SemiQ™ SQ48 (50W) |
| Vermogen (Watt) | 50 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 8-DIP Module, 1/8 Brick |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 89.5% |
| Current - Output (Max) | 15A |
| Beheersfuncties | Enable, Active Low |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 1.8V 27W
DC DC CONVERTER 1.8V 27W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SQ48T15033-NBA0Bel Power Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|