Nederland
| Onderdeel nummer: | TP12SHZBE |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | C&K |
| Onderdeel van de beschrijving: | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $17.5429 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 20 V |
| Nominale spanning - AC | 20 V |
| Type | Standard |
| Klemtype | Solder Lug |
| schakelfunctie | On-Mom |
| Serie | TP |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 4.95mm Dia |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -30°C ~ 85°C |
| montage Type | Panel Mount, Rear |
| mechanische Life | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting, Kleur | - |
| Kenmerken | Sealed |
| elektrische Life | 30,000 Cycles |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 0.4VA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap | Black |
| Circuit | SPDT |
| Base Productnummer | TP12S |
| actuator Type | Round, Plunger |
| actuator Marking | No Marking |




PCM CODEC, MU-LAW, 1-FUNC, CMOS
TP13054B TI
PCM CODEC, MU-LAW, 1-FUNC, CMOS
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
IC COMBO CODEC/FILTER 16-SOIC
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
IC COMBO CODEC/FILTER 16-SOIC
PCM CODEC, MU-LAW, 1-FUNC, CMOS
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
TP13054BB TI
500 TB RIS CLA 35D STACK
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
TERM BLOCK 13POS 35DEG 5MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TP12SHZBEC&K |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|