Nederland

| Onderdeel nummer: | DPD090030-Z6N-SZ |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CUI Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Gewicht | - |
| Voltage - Output | 9V |
| Voltage - Input | 120VAC |
| Size / Dimension | 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm) |
| Serie | - |
| Region Gebruikt | North America |
| Vermogen (Watt) | 2.7 W |
| Polarisatie | Negative Center |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |
| Temperatuur | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geen laadvermogen verbruik | - |
| Input Type | Fixed Blade |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Formulier | Wall Mount (Class II) |
| doeltreffendheid | - |
| Current - Output (Max) | 300mA |
| Snoerlengte | 72" (1.83m) |
| Goedkeuringsbureau | - |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2.7W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DPD090030-Z6N-SZCUI Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|