Nederland
| Onderdeel nummer: | V7805-1500 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CUI Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 5V 7.5W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $19.4688 |
| 220+ | $7.7682 |
| 484+ | $7.5084 |
| 1012+ | $7.3807 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Input (Min) | 6.5V |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Size / Dimension | 0.45' L x 0.35' W x 0.69' H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm) |
| Serie | V78-1500 |
| Vermogen (Watt) | 7.5 W |
| Verpakking / doos | 3-SIP Module |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | OTP, SCP |
| doeltreffendheid | 93% |
| Current - Output (Max) | 1.5A |
| Beheersfuncties | - |
| Base Productnummer | V7805 |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




V7805-1500
Y-IC is een kwaliteitsgeselecteerde distributeur van producten van CUI, Inc. en biedt klanten de beste producten en service.
De V7805-1500 is een hoogwaardig, vast spanningsregelaar van CUI, Inc. Ontworpen om een stabiele en betrouwbare voeding te leveren voor diverse elektronische apparaten en toepassingen.
Vaste uitgangsspanning van 5V
Industriestandaard TO-220 behuizing
Thermische overbelastingsbeveiliging
Kortsluitingsbeveiliging
Uitgangsspanningstolerantie van ±2%
Betrouwbare en stabiele voeding
Compact en gemakkelijk te integreren
Uitgebreide beveiligingsfuncties
Bewezen prestaties in diverse toepassingen
De V7805-1500 is verpakt in een standaard TO-220 behuizing. Het heeft 3 pennen en is geschikt voor through-hole montage. De behuizing biedt goede thermische eigenschappen en elektrische prestaties voor efficiënte stroomregeling.
De V7805-1500 is een actief en veelgebruikt product van CUI, Inc. Er zijn momenteel geen plannen om het uit de markt te nemen. Er zijn verschillende equivalente of alternatieve modellen beschikbaar van CUI, Inc. en andere fabrikanten. Voor vragen of hulp kunt u contact opnemen met ons verkoopteam via de Y-IC website.
Voedingen voor elektronische apparaten
Industriële automatisering en controlesystemen
Telecommunicatieapparatuur
Automobiel elektronica
Consumenten elektronica
De meest actuele en gezaghebbende datasheet voor de V7805-1500 is beschikbaar op de Y-IC website. Klanten worden aangemoedigd de datasheet te downloaden voor gedetailleerde technische specificaties en informatie.
Klanten wordt aanbevolen een offerte voor de V7805-1500 aan te vragen via de Y-IC website. Vraag nu een offerte op | Meer informatie | Tijdelijk aanbod
DC DC CONVERTER 5V 5W
DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
DC DC CONVERTER 5V 5W
DC DC CONVERTER 5V 10W
DC DC CONVERTER 5V 5W
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
DC DC CONVERTER 5V 7.5W
DC DC CONVERTER 5V 10W
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
DC DC CONVERTER 6.5V 7W
DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W
DC DC CONVERTER 6.5V 6.5W
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
V7805-1500CUI Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|