Nederland

| Onderdeel nummer: | EB61-S0K306FS |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Dale / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Wire Wrap |
| Serie | EB6 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.125' (3.18mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 30 |
| Aantal posities | 60 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | - |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054' ~ 0.071' (1.37mm ~ 1.80mm) |




CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.125
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.125
WATER CHILLERS EB RACK SERIES
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EB61-S0K306FSVishay Dale |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|