Nederland
| Onderdeel nummer: | RNX0753M00JKLB |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Dale / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 3M OHM 5% 2W AXIAL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $12.1244 |
| 200+ | $4.6916 |
| 500+ | $4.5277 |
| 1000+ | $4.4463 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm) |
| Serie | RNX |
| panel Mode | 3 MOhms |
| Vermogen (Watt) | 2W |
| Verpakking / doos | Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 225°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Flame Proof, High Voltage, Safety |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Oxide Film |




RES 3M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.01M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.3M OHM 1% 2W AXIAL
RES 3M OHM 5% 2W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RNX0753M00JKLBVishay Dale |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|