Nederland

| Onderdeel nummer: | BFC238334563 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Draloric/Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 450+ | $2.3291 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 1000V (1kV) |
| Nominale spanning - AC | 350V |
| Tolerantie | ±5% |
| Beëindiging | PC Pins |
| Size / Dimension | 0.689' L x 0.394' W (17.50mm x 10.00mm) |
| Serie | MMKP383 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Radial |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Afstand tussen de draden | 0.591' (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.650' (16.50mm) |
| Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | Polypropylene (PP), Metallized |
| Capaciteit | 0.056 µF |
| toepassingen | High Pulse, DV/DT |
| BFC238334563 Details PDF [English] | BFC238334563 PDF - EN.pdf |




CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.062UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 6200PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 7500PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.051UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 6200PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.051UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.047UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.047UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.062UF 5% 1KVDC RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
BFC238334563Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|