Nederland
| Onderdeel nummer: | CD4044BCN |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Freescale |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC LATCH NAND R/S QUAD 3ST 16DIP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.2168 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3 V ~ 15 V |
| Leverancier Device Pakket | 16-PDIP |
| Serie | 4000B |
| Deelstatus | Obsolete |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type | Tri-State |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Type logica | S-R Latch |
| onafhankelijke Circuits | 4 |
| Delay Time - Voortplanting | 60ns |
| Current - Output Hoog, Laag | 3mA, 6.8mA |
| Circuit | 1:1 |
| CD4044BCN Details PDF [English] | CD4044BCN PDF - EN.pdf |




CD4044BCN
Y-IC is een betrouwbare distributeur van producten onder het merk onsemi. Wij bieden klanten de beste producten en diensten.
De CD4044BCN is een viervoudige S-R latch met driefasige uitgangsvoorzieningen. Het behoort tot de 4000B-serie CMOS-logicavakken integratiecircuiten.
Viervoudige S-R latch met driefasige uitgangen
4 onafhankelijke schakelingen
Voedingsspanning van 3V tot 15V
Propagatietijd van 60ns
UitgangsHigh-stroom van 3mA, UitgangsLow-stroom van 6,8mA
Bedrijfstemperatuurbereik van -55°C tot 125°C
Door-gat DIP-behuizing
Flexibele S-R latch functionaliteit met driefasige uitgangen
Breed scala aan voedingsspanningen voor veelzijdige toepassingen
Snelle propagatievertraging voor timing-kritische ontwerpen
Geschikt voor gebruik in ruwe omgevingen
16-pins DIP (Dual Inline Package) behuizing
Door-gat montage
Behuizingsbreedte van 7,62 mm (0,300")
De CD4044BCN is een product dat niet meer in productie wordt genomen. Klanten kunnen contact opnemen met onze verkoopafdeling via de website voor informatie over beschikbare gelijkwaardige of alternatieve modellen.
Digitale logische schakelingen
Bedieningssystemen
Instrumentatie
Industriële automatisering
Het meest betrouwbare datasheet voor de CD4044BCN is beschikbaar op onze website. Klanten wordt aanbevolen deze te downloaden voor gedetailleerde technische specificaties.
Klanten worden aanbevolen offertes aan te vragen voor de CD4044BCN via onze website. Vraag nu een offerte aan en ontdek meer over deze tijdsgebonden aanbieding.
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
R-S LATCH, LOW LEVEL TRIGGERED
IC QUAD NAND R/S LATCH 16SOIC
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
FAIRCHILD DIP-16
R-S LATCH, LOW LEVEL TRIGGERED
IC LATCH NAND R/S QUAD 3ST 16DIP
IC QUAD NAND R/S LATCH 16SOIC
IC NOR R/S LATCH 3ST QUAD 16SO
CD4044BD/3 RCA
RCA DIP
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
TI TSSOP16
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
CMOS QUAD NAND R/S LATCH
IC NOR R/S LATCH 3ST QD 16-TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CD4044BCNFreescale |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|