Nederland
| Onderdeel nummer: | 09140063041 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | HARTING |
| Onderdeel van de beschrijving: | MODULE MALE 6POS CRIMP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $10.0976 |
| 10+ | $9.0916 |
| 25+ | $8.5647 |
| 50+ | $8.3453 |
| 100+ | $8.1257 |
| 250+ | $7.2472 |
| 500+ | $6.808 |
| 1000+ | $6.0174 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 600V |
| Klemtype | Crimp |
| Grootte | - |
| Serie | Han® E |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal posities | 6 |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Materiaal behuizing | Polycarbonate (PC) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Male |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 16A |
| contact type | Han® |
| Contact Material | - |
| Contact Finish | - |
| connector Type | Module without Contacts |
| Kleur | Gray |
| Base Productnummer | 09140063 |




FRAME PANEL MOUNTING FOR 2MOD
MODULE FEMALE 6POS PUSH IN LOCK
MODULE MALE 3+4POS CRIMP
MODULE FEMALE 6POS CRIMP
HAN E 6PIN MODULE FEMALE CRIMP (
HAN SHIELDED POWER MODULE, FEMAL
MODULE MALE 6POS CRIMP
MODULE FEMALE 6POS CRIMP
HAN E 6PIN MODULE MALE QUICKLOCK
MODULE MALE 6POS PUSH IN LOCK
HAN LC FEMALE MODULE FOR 6 LC CO
HAN E 6PIN MODULE FEMALE QUICKLO
HAN E PROTECTED MODULE-C-M (500P
FRAME PANEL MOUNTING FOR 2MOD
HAN E 6PIN MODULE MALE CRIMP (50
HAN LC MALE MODULE FOR 6 LC CONT
HAN SHIELDED POWER MODULE, MALE
HAN MOD FRAME 6 HOUSING 2
MODULE FEMALE 3+4POS CRIMP
HAN CD MODULE, CRIMP FEMALE (LCP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
09140063041HARTING |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|