Nederland
| Onderdeel nummer: | 15221002601333 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | HARTING |
| Onderdeel van de beschrijving: | HAR-FLEX STRAIGHT FEMALE 9.05MM, |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | har-flex® |
| Rijafstand - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 100 |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.356" (9.05mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | Pick and Place, Solder Retention |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Tin |
| connector Type | Receptacle |
| toepassingen | - |




CBL 6POS MALE TO WIRE 9.84'
STRAIGHT FEMALE 9.05MM
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
STRAIGHT FEMALE 9.05MM
CONN RCPT 12POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
HAR-FLEX STRAIGHT FEMALE 9.05MM,
CONN RCPT 12POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 12POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 100POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 12POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 100POS 0.05 GOLD SMD
CBL 6POS MALE TO WIRE 16.4'
CONN RCPT 12POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
15221002601333HARTING |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|