Nederland

| Onderdeel nummer: | M80-7015122 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Harwin |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER R/A 51POS 2MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 120V |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | Datamate J-Tek |
| Rijafstand - Paring | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Paring | 0.079' (2.00mm) |
| Pakket | Tray |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 3 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 51 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatiehoogte | 0.358' (9.10mm) |
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | Board Guide, Mating Flange, Mating Hardware |
| bevestegingswijze | Threaded |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 2.2A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Circular |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.091' (2.30mm) |
| Contact Lengte - Paring | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 118.1µin (3.00µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 29.5µin (0.75µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin-Lead |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header |
| toepassingen | - |




CONN HEADER VERT 51POS 2MM
CONN HEADER R/A 51POS 2MM
CONN HEADER VERT 27POS 2MM
CONN HEADER VERT 45POS 2MM
CONN HEADER VERT 63POS 2MM
CONN HEADER VERT 36POS 2MM
DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO
CONN HEADER VERT 51POS 2MM
CONN HEADER R/A 63POS 2MM
DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO
CONN HEADER VERT 27POS 2MM
CONN HEADER R/A 27POS 2MM
DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO
CONN HEADER R/A 36POS 2MM
DATAMATE J-TEK 3-ROW MALE HORIZO
CONN HEADER VERT 63POS 2MM
CONN HEADER VERT 63POS 2MM
CONN HEADER VERT 45POS 2MM
CONN HEADER VERT 36POS 2MM
CONN HEADER R/A 45POS 2MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
M80-7015122Harwin Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|