Nederland
| Onderdeel nummer: | DF3D-14P-2V(50) |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Hirose |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER SMD 14POS 2MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | DF3 |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakket | Tube |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 14 |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polyamide (PA), Nylon |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatiehoogte | 0.232" (5.90mm) |
| Isolatie Kleur | Beige |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Circular |
| Contact Material | Brass |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Lengte - Paring | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afwerken - Post | - |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header |
| toepassingen | - |




CONN HEADER SMD 12POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 3POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 14POS 2MM
CONN HEADER SMD 14POS 2MM
CONN HEADER SMD 12POS 2MM
CONN HEADER SMD 13POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 12POS 2MM
CONN HEADER SMD 2POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 15POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 2POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 13POS 2MM
CONN HEADER SMD 15POS 2MM
CONN HEADER SMD 2POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 3POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 15POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 14POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 2POS 2MM
CONN HEADER SMD 13POS 2MM
CONN HEADER SMD 15POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 13POS 2MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DF3D-14P-2V(50)Hirose Electric Co Ltd |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|