Nederland
| Onderdeel nummer: | IDT72V36102L15PF |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Renesas Electronics Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC FIFO 262KX18 15NS 120QFP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Leverancier Device Pakket | 120-TQFP (14x14) |
| Serie | 72V |
| retransmit Capability | No |
| Programmeerbare Flags Ondersteuning | Yes |
| Verpakking / doos | 120-LQFP |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Geheugen grootte | 4.5M (64K x 36 x 2) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Functie | Synchronous |
| FWFT Ondersteuning | Yes |
| Expansion Type | Width |
| Datasnelheid | 66.7MHz |
| Current - Supply (Max) | 400mA |
| bus Directional | Bi-Directional |
| Base Productnummer | 72V36102 |
| Access Time | 10ns |
| IDT72V36102L15PF Details PDF [English] | IDT72V36102L15PF PDF - EN.pdf |




IC FIFO 131KX36 15NS 128QFP
IC FIFO 131KX36 15NS 128QFP
IDT72V293L15PF IDT
IDT New
IC FIFO 131X18 15NS 128QFP
IC FIFO 262KX18 10NS 120QFP
IC FIFO 131KX36 10NS 128QFP
IC FIFO 131X18 10NS 128QFP
IC FIFO 131KX36 10NS 128QFP
IC FIFO 131X18 10NS 128QFP
IDT QFP
IC FIFO 262KX18 10NS 120QFP
IC FIFO 262KX18 15NS 120QFP
IC FIFO 131KX36 10NS 128QFP
IC FIFO 262KX18 10NS 120QFP
IC FIFO 262KX18 10NS 120QFP
IDT New
IC FIFO 131X18 15NS 128QFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
IDT72V36102L15PFRenesas Electronics America Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|