Nederland

| Onderdeel nummer: | DSS25-0025B |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | IXYS / Littelfuse |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 25V 25A TO220AC |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.9929 |
| 200+ | $0.7955 |
| 500+ | $0.7687 |
| 1000+ | $0.7559 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 520 mV @ 25 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 25 V |
| Technologie | Schottky |
| Leverancier Device Pakket | TO-220AC |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | TO-220-2 |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 150°C |
| montage Type | Through Hole |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 20 mA @ 25 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 25A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Base Productnummer | DSS25 |
| DSS25-0025B Details PDF [English] | DSS25-0025B PDF - EN.pdf |




TRANS NPN 40V 0.5A 3DFN
DIODES SOT23-6
DSS2540M-7 DIODES
SOD-123
MSV SOD-123FL
DSS2540M-7B-F DIOEDS
MSV SOD-123FL
MSV SOD-123FL
40V, 2A, SOD-123FL, DIODE SCHOTT
200V, 2A, SOD-123FL, DIODE SCHOT
DIODE SCHOTTKY 45V 25A TO220AC
IXYS New
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
150V, 2A, SOD-123FL, DIODE SCHOT
100V, 2A, SOD-123FL, DIODE SCHOT
250GB SSD ENCRYPTED
SOD-123
IXYS New
DSS2515M-7 DIODES
TRANS NPN 15V 0.5A 3DFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DSS25-0025BIXYS |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|