Nederland
| Onderdeel nummer: | C0805C510K1GACTU |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KEMET |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 51PF 100V NP0 0805 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 4000+ | $0.0569 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 100V |
| Tolerantie | ±10% |
| Dikte (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Standaard pakketje | 4,000 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | C |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen | C0805C510K1GAC C0805C510K1GAC7800 C0805C510K1GAC7867 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| gedetailleerde beschrijving | 51pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Capaciteit | 51pF |
| toepassingen | General Purpose |
| C0805C510K1GACTU Details PDF [English] | C0805C510K1GACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 51PF 10V X8R 0805
CAP CER 0805 51PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 0805 51PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 0805 51PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 16V X8R 0805
CAP CER 51PF 200V NP0 0805
CAP CER 0805
CAP CER 51PF 50V NP0 0805
CAP CER 51PF 100V NP0 0805
CAP CER 51PF 25V X8R 0805
CAP CER 0805 51PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 630V C0G/NP0 0805
CAP CER 0805 51PF 100V ULTRA STA
CAP CER 0805 51PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 200V NP0 0805
CAP CER 51PF 50V X8R 0805
CAP CER 51PF 100V X8R 0805
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 51PF 50V NP0 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
C0805C510K1GACTUKEMET |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|