Nederland
| Onderdeel nummer: | T322F476K035AT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KEMET |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $9.5917 |
| 200+ | $3.712 |
| 500+ | $3.5819 |
| 1000+ | $3.5169 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 35 V |
| Type | Molded |
| Tolerantie | ±10% |
| Size / Dimension | 0.300" Dia x 0.710" L (7.62mm x 18.03mm) |
| Serie | T322 |
| Verpakking / doos | Axial |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Fabrikant Size Code | F |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lifetime @ Temp. | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 800mOhm |
| Capaciteit | 47 µF |
| Base Productnummer | T322F |
| T322F476K035AT Details PDF [English] | T322F476K035AT PDF - EN.pdf |




CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
CAP TANT AXL
CAP TANT 68UF 10% 25V AXIAL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
500 TB WIR PRO 180D
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
CAP TANT AXL
TERM BLK 23POS TOP ENTRY 5MM PCB
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
TERM BLK 23P SIDE ENTRY 5MM PCB
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
CAP TANT 68UF 10% 25V AXIAL
CAP TANT AXL
CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
T322F476K035ATKEMET |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|