Nederland
| Onderdeel nummer: | 0805Y0500151GAT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 6000+ | $0.4573 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±2% |
| Dikte (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 (1B) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 150 pF |
| Base Productnummer | 0805Y |
| toepassingen | Automotive, Boardflex Sensitive |
| 0805Y0500151GAT Details PDF [English] | 0805Y0500151GAT PDF - EN.pdf |




CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V X7R 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0805Y0500151GATKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|