Nederland
| Onderdeel nummer: | 2220J1K50680GCT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $1.6463 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 1500V (1.5kV) |
| Tolerantie | ±2% |
| Dikte (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 (1B) |
| Size / Dimension | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 2220 (5750 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 68 pF |
| Base Productnummer | 2220J |
| toepassingen | General Purpose |
| 2220J1K50680GCT Details PDF [English] | 2220J1K50680GCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV C0GNP0 2220
CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 68PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 2220
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2220J1K50680GCTKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|