Nederland
| Onderdeel nummer: | MCR100JZHF6650 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | LAPIS Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES SMD 665 OHM 1% 1W 2512 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 2512 |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| Serie | MCR |
| panel Mode | 665 Ohms |
| ratings | AEC-Q200 |
| Vermogen (Watt) | 1W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 2512 (6432 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thick Film |




RES SMD 5.76K OHM 1% 1W 2512
RES SMD 66.5 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 634 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 61.9 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 68.1K OHM 1% 1W 2512
RES SMD 7.5K OHM 1% 1W 2512
RES SMD 649 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 60.4 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 56.2 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 68.1 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 604 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 64.9 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 698 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 69.8 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 750 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 6.04K OHM 1% 1W 2512
RES SMD 715 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 73.2 OHM 1% 1W 2512
RES SMD 5.9K OHM 1% 1W 2512
RES SMD 71.5 OHM 1% 1W 2512
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MCR100JZHF6650Rohm Semiconductor |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|