Nederland
| Onderdeel nummer: | 1PMT4133E3/TR7 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE ZENER 87V 1W DO216 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.0576 |
| 200+ | $0.4219 |
| 500+ | $0.4079 |
| 1000+ | $0.4008 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 87 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-216 |
| Serie | POWERMITE® |
| Vermogen - Max | 1 W |
| Verpakking / doos | DO-216AA |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 250 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 nA @ 66.12 V |
| Base Productnummer | 1PMT4133 |
| 1PMT4133E3/TR7 Details PDF [English] | 1PMT4133E3/TR7 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 82V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 91V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
DIODE ZENER 87V 1W DO216
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1PMT4133E3/TR7Microchip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|