Nederland

| Onderdeel nummer: | APT1003RSFLLG/TR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET N-CH 1KV 4A D3PAK |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $12.4693 |
| 200+ | $4.8261 |
| 400+ | $4.6558 |
| 800+ | $4.5728 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 5V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | D3PAK |
| Serie | POWER MOS 7® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 3Ohm @ 2A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 139W (Tc) |
| Verpakking / doos | TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 694 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 34 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 1000 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 4A (Tc) |
| Base Productnummer | APT1003 |




APT1003RSLL APT
APT New
APT1003RSFLL APTMICROSEMI
APT1003RKFLLG APT
MOSFET N-CH 1000V 28A TO264
MOSFET N-CH 1000V 4A D3PAK
APT10040LVR APT
APT New
MOSFET N-CH 1000V 4A D3PAK
MOSFET N-CH 1000V 4A TO247
APT1003RKLL APT
MOSFET N-CH 1000V 23A T-MAX
APT TO247
APT TO-247Max
APT1003RBLL APT
APT New
MOSFET N-CH 1000V 23A T-MAX
MOSFET N-CH 1000V 22A ISOTOP
MOSFET N-CH 1000V 4A TO220
MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
APT1003RSFLLG/TRMicrochip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|