Nederland
| Onderdeel nummer: | AT17N256-10SI |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC FPGA 256K CONFIG MEM 20SOIC |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3V ~ 3.6V |
| Leverancier Device Pakket | 20-SOIC |
| Serie | - |
| programmeerbare Type | Serial EEPROM |
| Verpakking / doos | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Geheugen grootte | 256Kb |
| Base Productnummer | AT17N256 |
| AT17N256-10SI Details PDF [English] | AT17N256-10SI PDF - EN.pdf |




IC FPGA 256K CONFIG MEM 8SOIC
IC FPGA 4M CONFIG MEM 44TQFP
IC FPGA 512K CONFIG MEM 20SOIC
WALL BRACKET 7.87" LONG
IC FPGA 256K CONFIG MEM 8SOIC
WALL BRACKET 9.84" LONG
WALL BRACKET 5.90" LONG
IC FPGA 1M CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 512K CONFIG MEM 8DIP
IC FPGA 512K CONFIG MEM 8DIP
IC FPGA 512K CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 256K CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 256K CONFIG MEM 8DIP
IC FPGA 1M CONFIG MEM 20SOIC
IC FPGA 4M CONFIG MEM 44TQFP
IC FPGA 256K CONFIG MEM 8DIP
CONFIG MEMORY, 512KX1, SERIAL
AT1808 AT
AT18 8 BLACK ADJ WRENCH"
IC FPGA 1M CONFIG MEM 10MHZ 8DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AT17N256-10SIMicrochip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|