Nederland
| Onderdeel nummer: | 1N5363A/TR12 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Microsemi |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE ZENER 30V 5W T18 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 30 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2 V @ 1 A |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | T-18 |
| Serie | - |
| Vermogen - Max | 5 W |
| Verpakking / doos | T-18, Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| montage Type | Through Hole |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 8 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500 nA @ 21.6 V |
| Base Productnummer | 1N5363 |
| 1N5363A/TR12 Details PDF [English] | 1N5363A/TR12 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 30V 5W AXIAL
ZENER DIODE, DO-201, 28.30V .. 3
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W DO15
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W AXIAL
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 28V 5W T18
DIODE ZENER 30V 5W T18
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1N5363A/TR12Microsemi Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|